SIK SORULAN SORULAR
Soru:Mermerit Nedir?
Yanıt :

Mermerit mermer tozu ve polyester ile hazırlanan karışımın kalıplara dökülerek reaksiyon sonucu istenilen şekilde katılaşması ile oluşan cisimlere denir. genelde mutfak tezgahı, kuaför tezgahları, okul, lokanta, hastane, turistik tesisler, kurumlar, kooperatifler vb. için çok evyeli lavabo dökümü, hilton lavabo karşılama bankoları gibi ihtiyaçları sınırsız renk ve model seçenekleri ile yapılabilir. mermerit özel ebat ve şekillerde kolayca üretilebilir, mermerit üzerine dökülen asit, yağ, yoğurt suyu, kola, çay, limon suyu ve asitli temizleyiciler gibi dış etkenlerden etkilenmez. sıvıları kesinlikle emmez, yüzeyinde gözeneksiz olduğundan leke oluşturmaz, kir, bakteri ve mikrop oluşumuna izin vermez. mermerit malzemesinin ana hammaddesi mermer tozu ve polyester olmasına rağmen, ayrıca içerisine eklenebilecek renk pastaları, ayırıcı ve jelkot gibi ek malzemelerle çeşitleri arttırılabilir. mermeritten imal edilen mutfak tezgahları ve banyo lavabolarının arka tarafı kalın, ön dudağı ve evye kısmının tek parça oluşu sebebi ile sıvı sızdırması yapmadığı için ahşap mutfak ve banyo dolaplarının sıvıdan dolayı zarar görmesini, açılmasını ve şişmesini önler. mermeritte yapıştırma ve ek yeri yoktur. bundan dolayı zamanla arka süpürgeliğin, ön ile kenar dudaklarının oynaması, açılması ve evye kısmının tezgahtan ayrılıp aşağı düşmesi gibi bir problemlerle karşılaşılmaz.kalıptan çıkarıldığında yüzeyi parlak ve pırıl pırıldır. estekik ve şıktır. cilalamaya gerek yoktur. rengi yıllar geçsede solmaz ve parlaklığını kaybetmez. mutfağınızaa, banyo dolaplarınıza ve fayanslarınıza uygun, istenilen renk seçeneklerinde üretilebilir. hatta müşterinin isteğine göre özel renk çalışması bile yapmak mümkündür. granit (grapol) ve mermer (onix) görünümünde de üretilebilir. ürünlerin imalatı esnasında, malzemenin havası alındığından dolayı, ürünlerde çatlama ve hava boşlukları olmaz. polyester bazlı üretim olduğu için, kasılmadan dolayı kırılma yapmaz. esneme payı daha fazladır. bu yüzden çok sağlam ve dayanıklıdır.mermeritler 220°c ısıya kadar (direk temaslar hariç) dayanıklı ürünlerdir.yalnız ortalama 10 sene gider. Mermeritin en belirgin zayıf noktasından biri, keskin aletlerin çizebilirliğidir. Yapmanız gereken direk üzerinde birşey kesilmemesidir.

Soru:Granit Nedir?
Yanıt :

Granit, sert, kristal yapılı minerallerden meydana gelen taneli görünüşlü magmatik derinlik kültesi. Plüton içindeki taneler çoğunlukla gözle görülebilir büyüklüktedir. Esas mineralleri feldspatın ortoklas cinsi ile az miktarda plajioklas ve kuvarstır. Ayrıca mikahornblendpiroksen ve ikinci gruba giren turmalinapatitzirkongrenamanyetit gibi mineraller de bulunabilir.

Granitlerin renkleri, genellikle açık olmakla birlikte, içindeki feldispatların ve diğer minerallerin cins ve miktarına göre gri, pembe, turuncu olabilir.

Granitler, yeryüzünde çok yaygın olarak bulunurlar. Çeşitli yer kabuğu modellerinde görünür. Yeryüzünün temelini teşekkül ettirdiği kabul edilmektedir. Doğada dayksilis ve batolitler halinde bulunabilir.

Yollarda parke ve bordür taşı, yapılarda yapı taşı olarak çok eskiden beri bol miktarda kullanılmaktadır. Aşınmaya, basınca, darbeye karşı dayanıklı, güzel renkli ve iyi cila kabul eder. Atmosfer tesirlerine ve ayrışmaya karşı direnci yüksektir. Günümüzde daha çok parke ve bordür taşı ve bazı büyük yapılarda kaplama taşı olarak kullanılmaktadır.

Granit, yeriçinde 400 santigrat derece civarında bir ısıya sahip olup, soğuması birkaç bin yıl gibi çok uzun bir zamanı kapsar. Bu ısı aynı zamanda jeotermal suların da kaynağıdır. Yeriçine süzülen suların, granitlerin çatlakları arasındaki hareketi, hem granitin yüksek ısısı ile su sıcaklığını arttırır hem de çözünebilir haldeki mineraller suyun bünyesine dahil olur. Jeotermal suların oluşumu bu şekilde gerçekleşir.

Soru:Çimstone Nedir? ve Özellikleri Nelerdir?
Yanıt :

Çimstone Hakkında

Bilindiği üzere, Çimstone, İtalyan bir firmanın geliştirdiği, yüksek düzey teknoloji ile üretilen kuvars esaslı olan kompoze bir taştır. Kuvars doğadaki en sert yapıda olan taşlardan biridir. Çimstone içerisinde kullanılmasının sebebi, ona sağlamlık ve dayanıklık kazandırmasıdır. Estetik ve kullanışlı olması sayesinde mutfak tezgâhlarında tercih edilmektedir. Aynı zamanda zevki olan bayanlar tarafından merdiven basamaklarında, çeşitli zeminlerde ve sehpalarda kullanılmaktadır.
Neden Çimstone?
Çimstone yüksek oranda çizilme ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Gözeneksiz yapısı sayesinde leke tutmaz. Ayriyeten de özel bir bakım gerektirmeyen hijyenik bir malzeme olması sebebiyle birçok bayan tarafından tercih edilmektedir. Geniş bir renk skalası bulunmaktadır. Bu sebeple evinize uygun olan modeli seçebilirsiniz.
Çimstone Temizliği
Tezgâhın üzerinde bulunan inatçı lekeleri ise spatula yardımıyla temizleyebilir, ıslak bir bezle silebilirsiniz. Genellikle bu tezgâhların temizlenmesi için çamaşır suyu kullanabilirsiniz. Bu tezgâhı temizlerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, tezgâhı sildikten sonra kesinlikle ıslak bırakmamanızdır.
Çimstone dayanıklı bir tezgâh türü olmasına rağmen elbette tahrip edilemez değildir. Termal şok, yüksek PH olan kimyasallar, Çimstone tezgâhın özelliklerini zayıflatabilir. Bu sebeple eğer tezgâhınızı ilk günkü gibi korumak istiyorsanız, lütfen kullanma kılavuzuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Ancak her koşulda kesme tahtası kullanmaya özen gösterin.
Hijyenik Seçimler
Yüzeyinde gözeneklerin bulunmaması sebebiyle su emmeyen bir tezgâh olan Çimstone leke tutmaz. Hijyenik bir tezgâh olduğu için tezgâh üzerinde gönül rahatlığı ile yiyecek hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda tezgâh yüzeyinde bakteri üremediği için, çok kolay bir şekilde temizlenebilmektedir.
Çimstone tezgâha kesinlikle cila uygulamayınız. Bu şekilde yapılacak olan bu uygulama tezgâhınıza kalıcı bir şekilde zarar verebilir. Yüzeyinde bakteri üreyemediği için sadece mutfak değil, banyo ve tuvaletlerde de kullanılmaktadır. Bu sektörde Çimstone NSF sertifikası olan tek yüzey kaplama malzemesidir.

Soru:Çimstone Kullanım Alanları Nelerdir
Yanıt :

Doğanın armağanı kuvars mineralini, günümüzün en çağdaş teknolojisiyle yeniden şekillendiren Çimstone, 305x140 cm levha boyutları ile banyo ve mutfaklarda değişen banko beklentilerini karşılıyor...

Mutfağınızın bankosuyla zemininin bir uyum içinde olmasını mı istiyorsunuz, o halde Çimstone sizin markanız. Çünkü Çimstone, bankonun yanı sıra; duvar seramikleri, merdiven, denizlik, süpürgelik ve zemin döşemesi olarak da kullanılabilen bir yüzey kaplama malzemesidir. Renk ve doku alternatifleriyle size özgün tasarımlar üretebilme şansı tanıyan Çimstone ile mutfak ve banyonuzu yeniden tasarlamak size kalır...

Çimstone; masa, sehpa, döşeme kaplamaları gibi dekoratif tasarımlarda da başarı ile uygulanır.

Soru:Granit Kullanım Alanları Nelerdir?
Yanıt :

Granit madeni sağlam yapısı ve cilasını uzun süre koruması sayesinden iç ve dış ortamlarda kullanılacak en uygun doğaltaşlardan birisidir.

 • granit merdiven basamak kaplamaları
 • granit pencere denizlikleri
 • granit zemin yer döşemeleri
 • granit mutfak tezgahları
 • granit banko
 • granit mezar kabirlerinde

ve diğer tüm uygulamalarda rahatlıkla kullanılan bir doğal katışımsız malzedir.

Soru:Mermerit mi? Granit mi? Çimstone mi?
Yanıt :

Mermerit mi? Granit mi? Çimstone mi? sorusuna cevabı teknik olarak vermek gerekirse,

       Mermerit daha önceden hazırlanmış olan kalıplara polyester, mermer tozu ve diğer cila,dondurucular ilavesi yapılarak elde edilen yapay bir malzemedir.Yapısının temelinde polyester olması sebebi ile darbeye,lekelere,su emilimine ve esnemye mukavemeti oldukça iyidir.Tercih edilme sebeplerinin en önemli unsuru mermerit istenilen desen ve renkte üretilir ve Mermerit fiyatı diğer tezgah ürünlerine kıyasla çok daha hesaplıdır.Mermerit ile aynı kategori de oluan GLASTONE ürünümüz ise yapısı olarak mermerit ile aynı sayılır fakat, desen olarak granit ve çimstone ürünlerine benzerlik göstermektedir.

      Granit ise doğadan hazır olarak bloklar halinde maden ocaklarından rezerve edilir ve belli kesim ve cilalama aşamalarından geçerek plaka(tabaka) haline ulaşır.Granitler cinsine, menşeisine göre kalitesi de değişir.Granit desenleri katışımsız ve değiştirilemez.Granitler pres ya da kalıp üzerinde elde edilmediği sebebi ile yüzetinde ve yapısının tamamında gözle zor farkedilecek gözeneklere sahiptir.Bu sebeple su ve hava geçişini minimize seviyede olsa da karşı gelemez.

     Çimstone ise mermerit ve granit ürünlerinin homojene edilmiş hali diyebiliriz.Yani: çimstone yapaydır ama pres ile üretildiği sebebi ile çok sıkıdır,parlaklığı uzun seneler korur, çizilmelere karşı en üst düzeyde direnç gösterir, esneme oranı diğer ürünlere karşı oldukça iyidir, 1cm eninde kesilmesine rağmen kırılmadan tek parça kalabilir.Çimstone fiyatı mermerit ve granit için bir basamak üstlerinde denebilir.Ama Çimstone bu fiyat yüksekliğinin kalitesi ve göz dolduruculuğu ile örtmektedir.

      Bütün bu belirgin ve belirleyici öz nitelikler gözönüne alınırsa cevap zevk,kalite ve bütçe ile belirlenir.Nihayetinde biri diğerinden kötü diye sınıflandırmak yerine mermerit,granit ve çimstone tercihleri kişiye göre kullanışlıdır.

Not: Bu ürünlerimize ait fiyatlandırma için sayfalarımızı ziyaret edebilirisiniz veya 0(212) 876 2045 - 0(553) 317 2045 Telefonlarımızdan direk bilgi alabilirsiniz..

Mermerit tezgah fiyatı : Tıklayın..

Granit tezgah fiyatı : Tıklayın..

Çimstone tezgah fiyatı : Tıklayın..

Soru:Neden çimstone?
Yanıt :
LGA hijyen raporu ve NSF sertifikasıyla hijyenik yapısı onaylanan ve Türk standartlarına uygun üretim yapan Çimstone, yiyeceklerin güvenle hazırlanacağı, kolay temizlenen, özel bakım gerektirmeyen yüzeyler sunuyor.

         LGA Avrupa’nın seçkin Ürün Analizi ve Güvenirliği Merkezi, “TÜV Rheinland LGA Qualitest GmbH” verdiği hijyen raporuna göre Çimstone’un yüzeyinde bakteri üremesi gerçekleşmez, yüzey çok kolay temizlenir ve temizlik sonrası mikrobiyolojik hijyen açısından tamamen güvenlidir.

       TSE Türk Standartları Enstitüsü’nün ürünlere verdiği Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi’nin simgesi olan baklava dilimini gördüğünüz ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. TSE Markası, üzerinde kullanma hakkı verilen ürünlerin, standartların yönlendirdiği şekilde kontrol süreçlerinden geçirilerek üretildiğini gösterir..

          NSF Uluslararası lider sertifikalandırma kuruluşu National Sanitation Foundation (NSF) International tarafından belirlenen NSF 51 Yiyecek Hazırlama Alanları Uygunluk kriterlerini tamamen karşılayan Çimstone, yiyeceklerin hazırlanabileceği en güvenli yüzey olarak sertifikalandırılmıştır. NSF 51 sertifikası sayesinde Çimstone, ev ve ticari mutfaklarda güvenle kullanılabilir. Kuvarsın ışıltısı hayatın rengi Kuvarstan oluşan

         Çimstone, doğanın armağanı kuvars mineralini günümüzün en son teknolojisiyle yeniden şekillendirir. Asit ve bazlara karşı dirençli Çimstone, asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanım gösterir. Zeytinyağı, şarap, sirke, limon, çay, meyve suları ve güçlü baharatlar sorun olmaktan çıkar. Farklı kullanım alanlarına uygun Banko, tezgah, tezgah üstü duvar/pano uygulaması, zemin gibi her tür yüzeyde kullanılabilen Çimstone masa, sehpa gibi dekoratif tasarımlarda da başarı ile uygulanır.

    Şık ve özgün Birbirinden güzel renk ve doku seçenekleri ile Çimstone mutfak ve banyoların modern çizgisiyle mükemmel uyum sağlar. Aşınmaya, çizilmeye dayanıklı Doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan kuvars, 7 mohs sertlik derecesi sayesinde Çimstone’a eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. Çimstone, kuvarsın üstünlüklerini aynen yüzeylere yansıtır. Kolay temizlenir Çimstone parlaklığını kuvarsın ışıltısından alır. Kompakt yapısı sayesinde sıvı emmez, leke tutmaz. Basit bir bakım ve temizlikle ilk günkü görünümünü korur.

     Çevreye dost Doğal kaynakları korumaya odaklı ürün geliştirme anlayışı, üretiminde kullanılan yüksek teknoloji ve geri dönüşümden gelen ürün içeriği ile Çimstone çevreye dosttur. Hijyenik Çimstone, üzerinde mikro organizmaların üremesine izin vermez. Hijyenikliği LGA ve NSF tarafından onaylanmıştır.

     Türk malı Türkiye’nin en kaliteli ocaklarından elde edilen kuvarsı Breton teknolojisiyle işleyen Çimstone Türkiye’de üretilir. %100 Kurumsal Güvence Çimstone markalı ürünlerimizin %100 arkasındayız. Çimstone, tecrübesi ve sunduğu kurumsal güvencesiyle %100 taşın arkasında durarak, mutlak müşteri memnuniyeti sağlar.

Soru:Mermerit tezgah renkleri
Yanıt :

Etiketler: Mermerit Tezgah RenkleriMermerit renkleriMermerit renk kartelası

Üretimini yaptığımız Mermerit mutfak tezgahları renk kartelamız resimlerde görüldüğü gibidir.Beğendiğiniz mermerit modeli için sim yoğunluğunu artırabilir veya azaltabiliriz. Üreticisi ve uygulamacısı olduğumuz mermerit döküm tezgahları ister kendinden lavabolu isterseniz metal evyeli olarak imalat edebiliyoruz. Kendi imalatımız olan mermerit tezgahları 2 yıl üretim ve uygulama işçiliği garantisi ile bizden temin edebilirsiniz.
(0212 876 2045 - 0553 317 2045)
Mermerit Tezgah modellerine ait fiyat ve diğer bilgiler için resimlere tıklayınız..

mermerit döküm tezgah renkleri

mermer desenli mermerit dokum tezgah

mermerit tezgah kendinden lavabolu uygulama örneği

Soru:Çimstone Temizliği
Yanıt :

Çimstone Temizliği

Mutfaklarda kullandığınız tezgahlar konusunda çimstone temizliği konusunda özellikle nemli bez ile yapacağınız uygulamalar herhangi bir sorun yaşamadan temizleme işlemini yapılmasını sağlamaktadır. Kullandıktan sonra temizleme konusunda herhangi bir sorun yaşamamak adına özellikle sert bir şekilde bastırılmaması ve sert malzemelerin kullanılmaması gerekir. Çizilme gibi sorunlar yaşamak istemeyenler bu durumda daha dikkatli olarak kaliteli kullanım imkanı elde edebilirler.

Mermere göre daha dayanıklı olması nedeniyle tercih edilen çimstone tezgahlar temizleme konusunda da özellikle çizilmeye karşı dayanıklıdır. Bu nedenle normal temizleme yöntemlerinin kullanılması herhangi bir sorun yaşamadan temizleme işleminin tamamlanmasını sağlayacaktır. Kullanıcıların dikkat etmesi gereken noktalar arasında özellikle sıcak karşı uzun süre dayanıklı olmaması yer almaktadır.

Çimstone Mutfak Tezgahı Kullanımı

Kullanıcılar için rahatlık sağlayan malzemeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle kullanıcılar çimstone mutfak tezgahı tercih etmeleri durumunda herhangi bir sorun yaşamadan temizliğini rahatlıkla yapabilirler. Özellikle dilediğiniz her durumda rahatlıkla temizleme işlemi yapabileceğiniz tezgah modelleri arasında yer aldığından mutfak tezgahları konusunda sıklıkla tercih edilmektedir.

Soru:Çimstone ve Belenco nun Granit ten Farkı
Yanıt :

Çimstone ve Belenco ürünler yapay tezgah ürünleridir.Standart plaka ölçülerine sahiptir ki bu bazen dez avantaj olur.Çimstone plaka ölçüleri 140cm*305cm ebatlarında, Belenco plaka ölçüleri 152cm*310cm ölçülerindedir.Granit İse tamamen doğal mineralli plaka standartı olmayan çizilmeye ve kırılmalara karşı mukavemeti oldukça iyi yüzeylerdir. Belenco Çimstone ve Granit Tezgah ürünleri için renkleri ve modellerine fiyat ve kalite değişmektedir.

Çimstone Tezgah Ürünleri 10yıl Garantilidir.Belenco Tezgah Ürünleri 15 yıl Garantilidir.Granit Tezgah Ürünleri İse Genelde İlk günkü kalitesini koruduğu için garanti aranmıyor sadece işçilik garantisi sunulmaktadır.Zira doğaya sipariş veremezsiniz.

Önemli Not: Burda en önemli hususların başında ise hangi ürünü beğenirseniz beğenin onu işleyen ustayı iyi seçmeniz de malzemeyi seçmekten çok daha fazla fayda var.Muadil markalara dikkat..!

Üretici Firma ve Ana Bayi Olarak Mutfak Tezgahı Fiyatları ve Renklerini Aşağıda ki Linklerden İnceleyebilirsiniz..

Soru:Belenco Nedir? Belenco Tezgah Nedir
Yanıt :

Belenco Nedir?
Belenco Yaklaşık %93 Kuvars içeren presle sıkılaştırılan belli ısıda fırınlanan yapay ürünlerdir.Belenco Tezgahların içinde bulunan kuvars ve üretiminde ki teknoloji sayesinde oldukça sağlam Mutfak Tezgahı Ürünlerindendir.Belenco Mutfak Tezgahı Fiyatları Renkleri ve Modelleri ne göre değişkenlik göstermektedir.Ayrıca Belenco Mutfak Tezgahı ürünleri 15 yıl garantilidir.Bu garanti süresi de markanın ürüne olan güvenini ispatlar.

 

En şık, modaya uygun ve kaliteli tercihler yapmak istediğinizde tercih edebileceğiniz markalar arasında yer almaktadır. Dünya standartlarına uygun şekilde yapılan çalışmalar sayesinde marka üretmiş olduğu tezgahlar ile uzun süreli kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.
Modaya uygun şekilde hazırlanan tezgahlar mutfaklarda daha şık ve kullanışlı alanların oluşturulmasını sağlamaktadır. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra özellikle farklı şekillerde hazırlanan tezgahlar her kullanım alanına uygun şekilde seçim yapılmasını sağlamaktadır. Markaların farklı malzeme seçenekleri ile hazırlanmış oldu tezgahlar farklı renk seçenekleri üzerinden satışa sunulmaktadır.

 


Belenco Mutfak Tezgahları
Mutfak tezgahında tercih edilecek olan markalar arasında yer alan Belenco mutfak tezgahı modelleri dilediğiniz her durumda kaliteli kullanım imkanı elde etmenizi sağlamaktadır. Farklı renklerde hazırlanmış olan tezgahlar sorunsuz kullanım imkanı elde etmenizi sağlamaktadır. Her mutfağa uygun şekilde farklı tezgah modelleri üzerinden çalışma yapılmaktadır.

Belenco'yu seçmek için çok neden var...

Avantajlarımız

Belenco seçmek için çok neden var... Avantajlarımız

Soru:Çimstone Mi? Granit Mi?
Yanıt :

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var.. Çismtone kuvars malzemeler yapay mermerdir, Mermer ve Granit ise doğal mineralli ürünleridir.Fiyat ve kalite performansına göre ise Çimstone ve Granit fiyatı seçilen renklere göre değişkenlik gösterse de segment olarak aynı sayılabilir.

Çimstone tezgah standart levha(1,40m*3,05m) ölçülerine sahip olduğu için fire durumuyla daha sık karşılaşılmaktadır.Bu durum Granit Mutfak Tezgahları nda çok daha az yaşanır.Sebebi ise Granit doğal ürün olduğundan yapılacak Mutfak Tezgahına en yakın ölçüde ki plakayla işlem yapılır.

Örnek vermek Gerekirse; 2,5 metre bir mutfak tezgahı yapacağımız düşünelim.Çimstone kuvars ürünleri ile yapacak olursak yaklaşık olarak yarım metre malzeme fire olacak ve maliyet olarak toplam fiyata ilave edilmek zorunda kalınacak(bu malzeme işin sahibine teslim edilir.)

Yine aynı ölçüden 2,5 metre Granit Mutfak Tezgahı yapacağımız zaman ise standart plaka ölçüsü olmadığı için varsa tam ölçümüze uyan plaka seçilir en fazla 5 ile 10cm uzun kalır.Bu kadar fire ise kimsenin cebini yakmaz.

Kısaca özetlemek gerekirse zevk meselesini bir kenera bırakırsak öçü ve bütçeye göre bu iki ürün arasında tercih yapılmalıdır.Bunun dışında binlerce yıldır kullanılan Granit Madeni Gözenekli diye kötü, Çimstone Tezgahlar ise yapay mermer diye kötü ilan edilemez.

Soru:İstanbul Mermerit İmalatçıları
Yanıt :

Gramer Doğal Taş firmamız Mermerit Tezgah Üreticisi  olarak 2008 yılından bu yana aktif üretim yapmaktayız.Günümüz de mermerit tezgahlar en çok tercih edilen ürünlerdendir.Gerek fiyatı gerek tek parça halinde döküm olması gerekse su sızdırmayan sağlamlığıyla göz dolduruyor.

Özel ölçü ve model tasarım olarak üretim yaptığımız mermerit yüzeyler 220 derece sıcaklığa kadar etkilenmemektedir.Kulaktan dolma yanlış bilindiğinin aksine kaliteli bileşen malzemeleri ve uygun üretim şartlarında üretildiğinde 10 ile 20 yıl arası sorunsuz kullanım olanağı sağlamaktadır. Ürettiğimiz binlerce Mermerit ürünlerinin kusur ve memnuniyet oranını kıyasladığımızda açık ara piyasa da kabul görmüş bir üründür.

Mermerit ürünlerin kullanım alanları

 • Mutfak tezgahları

 • Banyo lavaboları

 • Sekreterya ve Bankolar

 • Masa uygulamaları

Mermerit Tezgah Fiyatları 2019 linkine tıklayarak güncel fiyatlarımıza ve modellere erişebilirisiniz..

Mermerit Tezgah Renkleri

Mermerit Tezgah Fiyatları

Mermerit Tezgah Kartelası

Mermerit tezgah renk kartelası

Soru:Belenco Tezgah Fiyat Listesi 2021 ve Renkleri
Yanıt :

Ana Bayisi Olduğumuz Belenco Marka Üretimi Yaptığımız Kuvars Tezgah Renkleri Ve 2021 de 2020 yılı kampanyalı Güncel Fiyatları Aşağıda Listelendiği Gibidir.

Vintage Black₺ 899,00 ₺ 799,00

 •  
Soru:İstanbul Anadolu Yakası Mermerit İmalatçıları
Yanıt :

Yoğun talep ve müşteri memnuniyetimizin neticesi olarak Gramer Doğal Taş firmamız Mermerit Tezgah Üreticisi  olarak 2008 yılından bu yana aktif üretim yapan firmamız İstanbul Anadolu yakası Ümraniye ilçesinde üretim ve uygulama hizmetlerine hız kazandırmak amaçlı yeni üretim tesisimizi hizmetinize sunduk.Mermerit Döküm Tezgah üretimi İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir Beykoz Çekmeköy Kadıköy Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe Sultanbeyli Şile Tuzla Ümraniye Üsküdar ilçelerine montaj ve uygulama hizmetini üstün kalite ve uygun fiyatları ile yapmaya hız verdik.Günümüz de mermerit tezgahlar en çok tercih edilen ürünlerdendir.Gerek fiyatı gerek tek parça halinde döküm olması gerekse su sızdırmayan sağlamlığıyla göz dolduruyor.

Özel ölçü ve model tasarım olarak üretim yaptığımız mermerit yüzeyler 220 derece sıcaklığa kadar etkilenmemektedir.Kulaktan dolma yanlış bilindiğinin aksine kaliteli bileşen malzemeleri ve uygun üretim şartlarında üretildiğinde 10 ile 20 yıl arası sorunsuz kullanım olanağı sağlamaktadır. Ürettiğimiz binlerce Mermerit ürünlerinin kusur ve memnuniyet oranını kıyasladığımızda açık ara piyasa da kabul görmüş bir üründür.

Mermerit ürünlerin kullanım alanları

 • Mutfak tezgahları

 • Banyo lavaboları

 • Sekreterya ve Bankolar

 • Masa uygulamaları

Mermerit Tezgah Fiyatları 2020 linkine tıklayarak güncel fiyatlarımıza ve modellere erişebilirisiniz..

Mermerit Tezgah Renkleri

Mermerit Tezgah Fiyatları

Mermerit Tezgah Kartelası

Mermerit tezgah renk kartelası

TOPLAM ÜRÜN
Adet
BUGÜN Kİ SATIŞLAR