Akrilik Mutfak Tezgahı Fiyatları 
Akrilik Mutfak Tezgahı Fiyatı Hesaplaması
MODELLER
Akrilik Mutfak Tezgahı Modelleri
Akrilik Mutfak Tezgahı Modelleri
Akrilik Mutfak Tezgahı Modelleri
Akrilik Mutfak Tezgahı Modelleri
RENK/MODEL
BARKOD NU. akrilik-mutfak-tezgah-fiyatlari
BİRİM FİYAT 680 TL / mtül
ÖLÇÜ(metre) Metre
TOPLAM FİYAT TL
STOK DURUMU :Stoktan Teslim..
SATIŞ TARİHİ : 2020-05-27 14:55:12
Etiketler : Akrilik Mutfak Tezgahı Fiyatları, Uygun Akrilik Mutfak Tezgahı ,Ucuz Akrilik Mutfak Tezgahı
AKRILIK MUTFAK TEZGAHı SİPARİŞ FORMUAkrilik tezgah fiyatları, akrilik mutfak tezgah ve akrilik banyo lavaboları renkleri modelleri hakkında bilgi alabilir, akrilik tezgah fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.. Fiyatı: 680 TL

Akrilik Mutfak Tezgahı 30186 Defa İncelendi

Google aramaları: akrilik mutfak tezgahı fiyatları, akrilik mutfak tezgahı kullanışlı mı, akrilik mutfak tezgahı özellikleri, akrilik mutfak tezgahı metre fiyatları, akrilik tezgah temizliği, akrilik tezgah nasıl yapılır, corian akrilik tezgah fiyatları, akrilik tezgah renkleri

Akrilik Tezgah Nedir?

Akrilik Solid Surface masif tezgahlar, doğal mineraller ve akriliğin özel bir yöntem ile birleştirilerek ve döküm tekniği ile üretilen %100 akrilik esaslı bir yüzey kaplama malzemesidir.

Akrilik Solid Surface masif malzemeler, günümüzde özellikle Mutfak Tezgahlarında ve Banyo Tezgahlarında, Teknelerde, Fast-food, Otel, Hastane ve Laboratuvar Tezgahlarında Alışveriş merkezlerinin iç ve dış mekanlarında, kısacası hijyenik ve keyifli bir dokunuş düşlediğiniz her yerde uygulanabilen, en zor mimari detayları çağdaş çizgilere dönüştüren, estetik özelliği ve üstün performansı ile uygulamalarda sınırsız özgürlük sağlayan ideal bir yüzey malzemesidir.

Üstelik, homojen ve esnek yapısı ve derz olmadan eklenmesi ile polyester, laminat ve doğal taşlara göre çok daha üstün, çok daha kullanışlıdır.


Solid akrilik masif malzemeleri benzeri ürünlerden farklı kılan en önemli özelliği ise, düz veya granit görünümlü, cıvıl cıvıl 60' dan fazla renk ve doku seçeneğine sahip olmasıdır.

Masif ve gözeneksiz yüzeyi hijyenik olduğu için mikrop ve bakteri barındırmaz. Herhangi bir basit malzeme ile temizlenebilir , ek yerleri belli olmaz, rengi solmaz, yanmaz, ultraviole ışınlara dayanıklıdır. Limon, sirke ve benzeri asitlere ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir.

KiMYASAL BİLEŞİMİ

Akrilik günümüzde çok kullanılan son derece hijyenik bir polimer türüdür. Banyo küvetleri, duş kabin panoları, aydınlatma elemanlarında yüksek kalite için akrilik tercih edilir.

Ayrıca organik gözlük camları, "contact lens"ler, protez damak ve dişler hep akrilik esaslıdır. Alüminyum-Tri-Hidrat (A.T.H) içeriği sayesinde "self extinguishing" (yanmazlık) özelliği gösterir. ATH'nin mide ilaçlarında da kullanıldığı bilinmektedir.

Akrilik Solid Surface masif tezgahlar bu iki maddenin katalizörler ile birleştirilmesiyle, özel kalıplarda basınç altında ve ısı etkisiyle imal edilir. İçine ilave edilen renk mineral, ve diğer katkılarla doğal granit görünümünü alır.


BENZER ÜRÜNLER13

AÇIKLAMA:

BİLGİ : ÜRÜNE AİT BARKOD NUMARASINI İLGİLİ ALANA GİREREK ÜRÜNÜ BUL BUTONUNA TIKLAYARAK ARAMA YAPIN.
AYIN KAMPANYASI